EcoInnovation Logo Mitsubishi Electric Logo
Ecoinnovation

ECOINNOVATION

Tehnoloģijas labākai nākotnei

Uzņēmuma vīzija

Mēs strādājam, lai radītu Jums māju sajūtu, un lai zemes, gaisa, un ūdens sistēmas vienmēr pastāvētu dinamiskā līdzsvarā.

Tīra, kvalitatīva un estētiska apkārtējā vide cilvēkam rada miera un mājas sajūtu.

Mūsu uzņēmums SIA “EcoInnovation” ir izveidots, lai nodrošinātu Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošas inovatīvās tehnoloģijas un radītu šo komfortu ap Jums un Jūsu tuvajiem, gan bargajos ziemas mēnešos, gan arī vasaras karstākajās dienās.

SIA “EcoInnovation” apvieno uzticamu, kvalitatīvu un videi draudzīgu tehnoloģiju ražotāju – “Mitsubishi Electric” (Japāna).

1
Efektivitāte

Mitsubishi Electric siltumsūkņi nodrošina optimālu izmaksu efektivitāti. Maksimāli samazinot enerģijas prasības rūpējoties par ekoloģiju.

2
Ilgmūžība

Mitsubishi Electric siltumsūkņi tiek laboratoriski testēti skarbos apstākļos, lai nodrošinātu, ka produkts spēj ilgstoši efektīvi darboties pie ārkārtas temperatūras.

Ecoinnovation

Mitsubishi Electric zīmola Vēsture

Kopš pašas dibināšanas 1921. gadā Mitsubishi Electric ir Japānas tehnoloģiju un produktu inovāciju priekšgalā. Sākot ar savu pirmo populāro produktu – elektrisko ventilatoru patērētājiem – Mitsubishi Electric ir turpinājis neatlaidīgu darbu, lai radītu inovatīvus produktus ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nostiprināja Brenda līderību visā pasaulē.

LĪDERIS PATENTOS

Ecoinnovation
Mitsubishi Electric ir pētniecības un attīstības līderis gan Japānā, gan visā pasaulē. Japānā reģistrētajos patentos Mitsubishi Electric ir pirmajā vietā. Eiropā pēdējos četrus gadus pēc kārtas esam bijuši vieni no patentu, pētniecības un attīstības līderu desmitniekā. Mūsu plašais uzņēmumu klāsts veicina jaunas perspektīvas mūsu pētnieku vidū, un tas rada jaunus atklājumus un sinerģijas.

SAZINIETIES AR MUMS

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Nepareizi ievadīts tālruņa nr.
Nepareizi ievadīts e-pasts
Ziņa ir pārāk īsa
© 2023 SIA „ECOINNOVATION”
× Kā varam Jums palīdzēt?